+48 55 611 41 44 forsped@forsped.pl

O nas

Agencja Celna FORSPED powstała w 2006 roku, nie mniej jednak początki naszych doświadczeń w usługach celnych datujemy na rok 1997.

Od tego czasu reprezentujemy przed organami celnymi podmioty gospodarcze z różnych branż. Firma Forsped posiada długą historię współpracy z firmami korporacyjnymi takimi jak: Jabil Poland Sp zo.o. , Lacroix Electronics Sp zo.o. , Cereal Partners - Nestle Pacyfic Toruń , jak również z mniejszymi, rodzimymi firmami z polskim kapitałem. Z naszych usług korzysta również liczna grupa podmiotów z siedzibą na terenie UE.

Główną i zasadnicza wartością firmy jest zespół ludzi, który składa się z osób o wysokich kwalifikacjach. Obecnie zatrudniamy 25 pracowników. Większość kadry stanowią agenci celni wpisani na listę agentów celnych z co najmniej 20 letnim doświadczeniem. Nasza załoga tworzy dynamiczny zespół, otwarty na innowacje.

Przy dokonywaniu odpraw celnych posługujemy się pozwoleniami umożliwiającymi przedstawiać towar do odprawy celnej w różnych lokalizacjach na terytorium kraju. W tych przypadkach nie ma konieczności dostarczania towaru do Urządu Celnego.

Nadrzędnym celem naszej firmy jest oferowanie kompleksowej oraz fachowej obsługi. Stale poszerzamy zakres naszych usług tak aby na bieżąco odpowiadać na zapotrzebowania rynku. Szczególną wagę przywiązujemy do tworzenia nowych projektów pod indywidualne potrzeby naszych klientów, oraz do wprowadzania innowacji technologicznych na płaszczyźnie cyfrowej, co pozwala usprawniać systemy i procesy pracy.

Zapoznaj się z pełnym wachlarzem naszych usług.

Zapraszamy do współpracy.

Nasze oddziały znajdują się w :

place Kwidzyn, ul. Lotnicza 1

phone tel. +48 55 611 41 44


place Toruń, Batorego 46/52

phone tel. +48 56 660 41 75


place Pruszcz Gd, ul. Deyny 2b/1

phone tel. +48 530 231 905